Tematyka:

Solidarni 2010 zbierają pieniądze na telewizję Tomka Sakiewicza. Dają sobie dwa lata na zebranie 3 mln złotych. Od października zebrano 9 tys. zł i kilkaset dolarów – donosi Polska The (...)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej wyraziło skrajne zdumienie z powodu propozycji szefa polskiego MSZ Radosława Sikorskiego, aby podczas szczytu UE-Rosja została podniesiona (...)

Najbliższe dni będą mroźne i śnieżne. W niektórych regionach kraju spodziewane są zamiecie śnieżne. Synoptycy prognozują, że mogą się one pojawić m.in. na Przedgórzu Sudeckim i w (...)

UE chce zakazać produkcji papierosów smakowych, w tym mentolowych oraz sprzedaży cienkich, typu slim. Dyrektywa tytoniowa uderzy w polskich producentów - stwierdza Dziennik Gazeta (...)

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w grudniu PO uzyskałaby 32 proc. głosów; PiS - 20 proc. - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Po 8 proc. głosów uzyskałyby PSL i SLD. Na granicy (...)

Mieszkańcy Nowej Huty chcą odłączenia tej dzielnicy od Krakowa. 14 grudnia złożymy na ręce prezydenta miasta oficjalne pismo w tej sprawie - poinformował Autonomiczny Ruch Nowa Huta Wolne Miasto. (...)

Serbskiego ambasadora przy NATO Branislava Milinkovicia do samobójstwa przywiodła ciężka choroba - poinformował przedstawiciel serbskiego rządu. Milinković zabił się, rzucając się we wtorek w (...)

Zobacz również:

Polska The Times: nadzieje PiS na własną telewizję
Rosja: MSZ zdumione propozycją Sikorskiego ws. wraku Tu-154
Synoptycy ostrzegają: mogą wystąpić zawieje i zamiecie śnieżne
UE chce zakazać papierosów smakowych
CBOS: PO - 32 proc. poparcia, PiS - 20 proc.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.